Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ ŞARTLARI

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

AnkastreCenter.net'e gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır.

 

İADE ŞARTLARI

İade veya değişim süresi yedi (7) gündür.

Sipariş üzerine getirilen ürünlerin iadesi olmamaktadır.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek bilgi@ankastrecenter.net adresine mail atabilir veya (0216) 590 02 95 no'lu telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürün kullanıldığı taktirde iade ve değişim söz konusu değildir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Ürünün orjinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren iki (2) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya havale/EFT yaptığınız hesap numaranıza yapılacaktır. Ödemeleriniz kredi kartı ile gerçekleşmişse banka tarafından alınan komisyonlar tarafınıza gönderilecek iade bedelinden düşülücektir.

Üründe herhangi bir kusur ya da arıza olmadığı halde gönderim yapılıyorsa, ürün bedelinin iadesi yapılırken ilk gönderim masrafı hesaptan düşülerek yapılır.

Siparişinizin iptali için, bilgi@ankastrecenter.net 'e mail atabilir veya (0216) 590 02 95 no'lu telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade işlemleri sadece hafta içi saat 09:00-17:00 'a kadar yapılmaktadır.